Projektování pozemkových úprav je naší specializiací od roku 1994

 
 

Pozemkové úpravy

Pozemkové úpravy řeší nové uspořádání vlastnických vztahů k pozemkům v obvodu pozemkové úpravy. Cílem pozemkových úprav je nové prostorové a funkční uspořádání, zabezpečení přístupnosti pozemků a celých částí území a narovnání hranic pozemků tak, aby byly vytvořeny co nejlepší podmínky pro hospodaření.

feature img
Před realizací
feature img
Po realizaci

Agropoz CB s.r.o.

Specializujeme se na komplexní pozemkové úpravy od roku 1994. Poskytujeme služby s důrazem na co nejvyšší přesnost a kvalitu prací v souladu s politikou integrovaného systému řízení.

Více
certifikace certifikace
­
22 let zkušeností

 

­
člen asociace PÚ

 

­
Certifikáty

 

­
Tým odborníků

 

Vybrané projekty

les

Co o nás řekli

«Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.»

Jeremy Brewer
Lead Designer

«Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.»

Olivia Arnold
Art Director

«At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupi.»

Justin Ferguson
Creative Director
Kontaktujte nás

* Tyto položky jsou povinné